niedziela, 19 sierpnia 2012

Miła niespodzianka po przykrym rozczarowaniu 

 

W lipcu udało mi się wygrać konkurs na funpage'u sieci salonów Denique. Wygraną był zabieg w wybranym salonie na terenie kraju za kwotę 50 zł. Więc drogą mailową skontaktował się ze mną pan za to odpowiedzialny i ustaliliśmy że poinformują salon o moim przybyciu. Wybrałam salon fryzjerski w Warszawie i gdy chciałam 'odebrać' nagrodę okazało się że nic na ten temat nie wiedzą, pan w salonie wykonał kilka telefonów (co już było plusem że po prostu nie odesłał mnie od razu z kwitkiem) i okazało się że pani która miała się tym zajmować jest na urlopie właśnie od tego dnia w którym się zjawiłam. Nici z odbioru nagrody i na marne jechałam 90 km.
Tak więc wróciłam do domu i skontaktowałam się ponownie z panem przez email, ku mojemu miłemu zaskoczeniu, organizatorzy stanęli na wysokości zadania i poczuli się w obowiązku zrekompensować mi to niedociągnięcie.Otrzymałam bon o podwojonej wartości na kwotę 100 zł. (świadczy o tym złoty kolor bonu) do wykorzystania na dowolny zabieg w wybranym salonie i książkę na zbliżające się jesienne wieczory;) Lubię czytać choć nie zawsze mam czas więc bardzo się ucieszyłam.
Podoba mi się jak profesjonaliści dbają o klientów i dbają o swoje dobre imię.
Oczywiście wybiorę się ponownie do salonu fryzjerskiego w Warszawie i zrecenzuję wam co tam zrobiłam i może uda mi się cyknąć jakieś zdjęcie:) Na razie powiem że zamierzam znacznie skrócić długość swoich włosów;)

6 komentarzy:

 1. Kolejna T ma bloga ;) super ;) powodzenia

  OdpowiedzUsuń
 2. Witamy na blogspocie:) To ja, syllunia :P Dodaję Cię do obserwowanych i zapraszam do siebie na bloga :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Witamy, miło Cię widzieć. Powodzenia !

  OdpowiedzUsuń
 4. Witaj :)Grono T powiększa się świetnie :)
  Życzę powodzenia i wytrwałości :)
  Oczywiście obserwuję i miło mi będzie jak i ty za obserwujesz u mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Witam cię serdecznie i Zapraszam Cię do siebie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Dobrze, że chociaz chcieli Ci to zrekompensować :) Skrócisz? Ja od dawna podziwiam Twoje włosy, są takie lśniące :) Nie farbujesz wcale? Moje zanim odrosną i będą w taki stanie jak Twoje to chyba wieki miną...

  OdpowiedzUsuń