czwartek, 13 września 2012

Odkrycie kosmetyczne roku 2012! Revitacell

Polscy naukowcy opracowali pierwszą i jedyną na świecie przełomową linię kosmetyków biodermokosmetycznych stworzoną na bazie komórek macierzystych z poroża jelenia (MIC-1). Jest to prawdziwy przełom w pielęgnacji ciała a szczególnie twarzy. Zapewniają regenerację na poziomie komórkowym.
Do wyboru mamy trzy kosmetyki:
  •  kuracja do twarzy na dzień i na noc (Revitacell Stem Cells Face Therapy) która poprawia jędrność skóry i redukuje zmarszczki poprzez aktywację fibroblastów do produkcji kolagenu i innych białek tworzących naturalne rusztowanie skóry, opóźnia proces starzenia się komórek naskórka (keratynocytów) i skóry właściwej. Mogą jej również używać ludzie młodzi z problemami skóry takimi jak ślady potrądzikowe lub blizny.Zamknięte w dwóch bardzo estetycznych 15 mililitrowych opakowaniach. 

  • kuracja regenerująca do włosów (Revitacell Stem Cells Hair Therapy) która wzmacnia cebulki włosów i wspomaga naturalne procesy regenerujące w nich zachodzące. Wygładza włosy i dodaje im witalności i blasku. 

  • kuracja regeneracyjna do rzęs i brwi (Revitacell Stem Cells Eyelashes Therapy) dociera do cebulek rzęs i brwi powstrzymując ich wypadanie i pobudzając wzrost nowych. 


Jestem szczęśliwą posiadaczką wszystkich trzech kuracji:)  Z tym że kuracje do twarzy oddałam mamie bo mi takie zaawansowane kosmetyki jeszcze nie są potrzebne;) Kurację do rzęs w całości podam wam kiedy już będę pewna co potrafi. Jeśli chodzi o kurację do włosów, to rozpocznę ją za jakiś tydzień aż obetnę włosy. Jeśli interesują was ceny tych kosmetyków, znajdziecie je pod tym linkiem klik:)

1 komentarz:

  1. Dość ciekawe są to kosmetyki i chętnie bym je przetestowała na sobie :)
    Czekam na więcej danych :)

    OdpowiedzUsuń